O nás

iDOOR je nový produkt v segmente vstupných a vchodových dverí.  Dvere iDOOR sú novou triedou a samostatnou kategóriou, ktorá poskytuje užívateľský komfort a to hlavne vďaka svojej účinnej jednoduchosti prevedenia a používania nadštandardných technických parametrov dosiahnutých za pomoci inovatívnych konštrukcii dverí, zárubní, ich súčastí a príslušenstva. Vývoj a príprava prebiehala počas troch rokov a už teraz pri prvých sériách modelov iDOOR pracujeme na ďalšom zdokonaľovaní v rovnakom duchu – jednoduché a účinné prevedenia s dlhou životnosťou.

Kvalitné a dômyselné súčasti zabezpečujú aj iné výhody ako len bezpečnosť. Životnosť, funkčnosť a intuitívne ovládanie sú ďalšie z najdôležitejších parametrov, v ktorých sú dvere iDOOR a ich príslušentsvo výnimočné. Dôkazom vysokej životnosti je aj certifikát C5, čo je certifikačné maximum na cyklovanie dverí v počte 200 tis. otvorení a zatvorení.

V dnešnej dobe je ďalšou nevyhnutnosťou aj zatepľovanie a stavenie nízko energeticky náročných stavieb. Ani v tomto smere sa na nič nezabúdalo. Dvere majú prevedenie ako pre interiér, tak aj pre exteriér s hodnotami prestupu tepla už od U=1,1 (súčiniteľ prestupu tepla).

 

Dverné krídlo má zároveň certifikovanú aj proti hlukovú úpravu až do 43dB, čo je v porovnaní s bežným štandardom vstupných dverí okolo 32-37dB veľmi slušné a dáva Vám lepší pocit súkromia a domova aj v bytových domoch.

Na protihluk nadväzuje aj protipožiarna ochrana, ktorá je taktiež nevyhnutná, aby ste mali plnohodnotné vstupné dvere. Chrániť sa proti ohňu je jedna zo základných charakteristík, ktoré je nevyhnutné mať vo svojich dverách čo predpisujú aj stavebné zákony a požiadavky na bezpečnosť budov pri rekonštrukcii alebo novostavbách.

V oblasti bezpečnosti sú dvere a príslušenstvo certifikované na mechanickú odolnosť v triedach bezpečnosti a odolnosti 2.BT, 3.BT a 4.BT  podľa STN EN 1627 čo je vysoká, alebo až veľmi vysoká ochrana.

Podobnými certifikáciami prešli aj elektronické prístupové a ovládacie prvky a spĺňajú najprísnejšie normy pre ochranu elektronických údajov ovládaní a prístupov.

 

Takto komplexné spojenie viacerých funkčných charakteristík, ktoré spoločne sú v jednom modeli dverí by sa mohlo zdať ako predzvesť vysokej ceny. To však nie je pravda pri našom koncepte nových iDOOR dverí, čo ich robí opäť výnimočnými a dostupnými pre širokú verejnosť.

K týmto všetkým fyzikálnym charakteristikám rôznych odolností, životnosti a komfortu sme pridali aj krásu povrchov, tvarov, príslušenstva, akými sú dverné kovania (kľučky) a bezpečnostné vložky (zámky):

– Kovanie od výrobcu M&T minimal-maximal, ktoré bolo ocenené prestížnou dizajnérskou cenou „reddot design award 2013“.

– Elektronické bezpečnostné vložky, ktorých klasický kľúč nahradil bezkontaktný prívesok s možnosťou aj vzdialeného riadenia prístupov cez web aplikácie, alebo iba klasické prevedenia prístupových čipov a elektronických kľúčov od renomovanej spoločnosti SALTO SYSTEMS a Clay

– Digitálne priezorníky (kukátka) s novými možnosťami záznamu a monitoringu aj cez GSM modul, s možnosťou záznamu na pohyboví snímač integrovaný do optiky, ktorá je dizajnovo nenápadná ako bežné priezorníky.

– Nechýba ani klasika a to mechanické vložky opäť renomovanej firmy s viac ako storočnou tradíciou výroby EVVA v profiloch ICS, 3KS. MCS, EPS a to v tej najvyššej triede odolnosti a so životnosťou 200 tis. cyklov otvorenie a zatvorenie.

 

Ak by ste si spočítali náklady na jednotlivé špecifikácie špecializovaných výrobcov s takto nastavenými parametrami a komfortom, tak by cena dverí prekročila dvojnásobne cenu našich modelov, pri ktorých sa nám podarilo vyvážili kvalitu, funkčnosť a nadštandardné  doplnky do veľmi prijateľnej ceny na úrovni najkvalitnejších obyčajných vchodových, alebo bezpečnostných dverí.

Pri dodržiavaní pravidelných servisných prehliadok v dvojročných cykloch Vám dávame predĺženú záruku od 7 do 12 rokov.

K týmto všetkým benefitom máme ešte čerešničku na torte a tou je mobilná Aplikácia SAFE LINE, ktorá Vám pomôže v prípade núdze a zabuchnutých kľúčov vo vnútri bytu, domu, auta. Takže týmto ešte eliminujeme nepríjemné situácie pri strate alebo krádeži kľúčov, zabuchnutých dverí a podobných bežných vecí, ktoré sa stávajú a je potrebné na ne byť pripravený.